Szkolenia z inwestycji

primse

PRIMSE.COM to wiedza. Dzięki szkoleniom, przekazujemy rzetelne informacje o inwestycji.

Wiemy, że współpraca z Deweloperem powinna być oparta na jego przekonaniu, że inwestycja, którą posiadamy w zasobach PRIMSE.COM będzie właściwie wypromowana wśród współpracujących z systemem Pośredników. Nasi przedstawiciele regionalni razem z Deweloperem organizują szkolenia dla każdej nowej inwestycji w systemie. Na spotkaniach z Pośrednikami przekazywanych jest szereg istotnych informacji na temat Dewelopera i prowadzonej przez niego inwestycji. W ramach takich szkoleń podejmujemy tematy takie jak:

  • prezentacja Dewelopera
  • komunikacja marketingowa inwestycji
  • najbliższa okolica i atuty lokalizacji
  • komunikacja i dostęp do ważnych punktów miasta
  • omówienie dostępnych jednostek mieszkaniowych
  • informacje o warunkach transakcji z deweloperem

Oprócz szkoleń inicjujących sprzedaż prowadzone są cykliczne spotkania na temat inwestycji, adresowane m.in. do nowych Agencji współpracujących z PRIMSE.COM oraz Agentów, którzy chcą utrwalić informacje na temat inwestycji.

Dla Dewelopera taki sposób prezentacji daje gwarancję, że przekazane Pośrednikom informacje przyczynią się do właściwego komunikowania inwestycji na rynku, a dobre zrozumienie produktu podniesie efektywność współpracy z klientami, co zaowocuje transakcjami w tym kanale sprzedaży. Natomiast pośrednik zyskuje rzetelne źródło informacji o projekcie, ma możliwość zadania dodatkowych pytań, jak również otrzymać wiedzę, która będzie niezbędna w prezentowaniu oferty jego klientom.

Forma i przebieg szkolenia jest każdorazowo uzgadniany z deweloperem.