Pośrednicy

Stworzyliśmy system, który umożliwi Ci łatwy dostęp do ofert deweloperskich i wyłącznych ofert z rynku wtórnego. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my przeprowadzimy Cię przez cały proces współpracy. 

1
Kontakt z PRIMSE

Przedstawienie oferty

Na pierwszym spotkaniu przedstawimy Ci wszystkie możliwości naszego systemu PRIMSE.  Opowiemy Ci o jego działaniu i pokażemy najbardziej istotne funkcjonalności.

2
Podpisanie umowy

Przekażemy Ci do zapoznania się umowę współpracy z PRIMSE oraz odpowiemy na wszystkie pytania z nią związane. Po Twojej akceptacji, podpiszemy umowę. 

3
Założenie konta w PRIMSE

To pierwsza czynność po podpisaniu umowy. Poprosimy Cię o wypełnienie formularza zgłoszenia do systemu dla Ciebie i Twoich współpracowników. 

4
Szkolenia z systemu

Po założeniu kont skontaktuje się z Tobą przedstawiciel PRIMSE, aby przeszkolić Ciebie i Twój zespół z funkcjonalności systemu. 

5
Rozpoczęcie pracy w systemie

Teraz możesz zacząć swoją pracę w systemie w pełni wykorzystując jego możliwości. Twoja baza nieruchomości właśnie powiększyła się o kilkaset inwestycji deweloperskich i kilka tysięcy ofert z rynku wtórnego.

6
Stałe wsparcie

Opieka

W każdej pracy pojawiają się pytania i kwestie do rozwiązania. Jeżeli będziesz potrzebować wsparcia to jesteśmy dostępni cały czas dla Ciebie.

7
Szybkie rozliczenie transakcji

Szybkość

W naszym systemie możesz sam zdecydować czy chcesz wyższą prowizję czy szybsze rozliczenie. Jeżeli otrzymasz status VIP to szybsze rozliczenie będzie dla Ciebie darmowe.