Korzyści dla Dewelopera

Współpraca dewelopera z PRIMSE

Dlaczego warto?

System PRIMSE jest idealnym rozwiązaniem dla dewelopera zainteresowanego sprawną i skuteczną sprzedażą swoich inwestycji.
Sprawdź, dlaczego warto z nami współpracować.

WARTOŚCIOWY KANAŁ SPRZEDAŻY

wartościowy kanał sprzedaży

Dla dewelopera PRIMSE oznacza nowy kanał sprzedażowy. Zależy nam na profesjonalizacji współpracy deweloperów z pośrednikami. Masz już dość hurtowo przesyłanych leadów? My tak nie działamy. Skutecznie ograniczamy liczbę zgłaszanych klientów stawiając nie na ilość, ale na jakość. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że działamy skuteczniej niż inni.

wysoka jakość współpracy

We współpracy z Deweloperami stawiamy na jakość. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, a PRIMSE jako system zaprojektowaliśmy tak, aby zautomatyzować proces obsługi oferty,  dając Ci jednocześnie możliwość wyboru wariantu obsługi systemu.

WYSOKA JAKOŚĆ WSPÓŁPRACY

DEDYKOWANY OPIEKUN

dedykowany opiekun

Do każdego współpracującego z PRIMSE dewelopera dedykujemy opiekuna. Jego zadaniem jest zapewnienie właściwego przepływu informacji, prowadzenie szkoleń oraz dbałość o prezentację i aktualizację oferty. Dzięki temu kwestiami współpracy z PRIMSE nie musi zajmować się Twój pracownik.

jasne umowy i rozliczenia

Swoją działalność opieramy na transparentności działań i rozliczeń. Współpraca z PRIMSE to dla Ciebie jako dewelopera pełna przejrzystość umowy, jasne warunki współpracy i pełne wsparcie w obsłudze rozliczeń.

JASNE UMOWY I ROZLICZENIA

WERSJA MOBILNA

wersja mobilna

Poza podstawową wersją w PRIMSE oferujemy także wersję mobilną, która zawiera najczęściej wykorzystywane przez użytkowników funkcje. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad koordynacją procesu sprzedaży w dowolnym miejscu.

FAQ

PRIMSE.COM jest systemem łączącym deweloperów i pośredników. Jego istotą jest działalność oparta o znajomość uwarunkowań lokalnych rynków nieruchomości. Podpisując jedną umowę zapewniamy Ci dostęp do wielu pośredników, którzy będą prezentować klientom Twoją ofertę.

 

Rozpoczęcie współpracy z PRIMSE.COM jest naprawdę łatwe. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na dole strony. Po wysłaniu zgłoszenia skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel, aby zaprezentować ofertę i podpisać umowę współpracy.

Umowę z PRIMSE.COM może podpisać każdy deweloper prowadzący obecnie inwestycję z zakresu budowy mieszkań, domów lub lokali użytkowych. 

Każdy pracownik dewelopera może otrzymać login do systemu. Możliwe jest przyznawanie loginów ograniczonych do określonych funkcji w firmie (np. księgowość, dział sprzedaży, kadra zarządzająca).

Po podpisaniu umowy przedstawiciel PRIMSE.COM zapewni wdrożenie dla pracowników dewelopera na którym zostaną omówione wszystkie funkcje systemu.

Zgłoś się do
PRIMSE