Rynek wtórny w PRIMSE.COM

rynek wtórny primse

PRIMSE.COM to jedyny tego typu system, w którym możesz pośredniczyć w sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego.

Dla nas każdy klient kupujący to klient zainteresowany mieszkaniem, domem lub lokalem usługowym – niezależnie czy poszukuje na rynku pierwotnym, czy wtórnym. Z tego powodu udostępniliśmy w PRIMSE.COM również oferty na wyłączność z rynku wtórnego. Każda ze współpracujących z nami agencji może zaproponować swoim klientom nie tylko nowe mieszkanie, ale i te pochodzące z „drugiej ręki”.

Dzięki obecności rynku wtórnego w PRIMSE.COM Agencje będą mogły bardziej kompleksowo obsłużyć swoich klientów, a Deweloperzy skorzystają z szerszej bazy współpracujących agencji. W naszym systemie znajdą się również firmy pośredniczące, które do tej pory pracowały tylko na rynku wtórnym. Po wprowadzeniu w wyszukiwarkę odpowiednich parametrów w szybki sposób otrzymają dla swoich klientów oferty z obu rynków. Z naszej strony dostarczymy odpowiednią wiedzę, jak we właściwy sposób wykorzystać ten niewątpliwy atut PRIMSE.COM.

Agencja działająca w PRIMSE.COM ma możliwość znacznego rozszerzenia swojej bazy ofert, a tym samym podniesienia swoich przychodów poprzez powiększenie bazy oferowanych przez nie mieszkań i zwiększenie skuteczności w doprowadzaniu do transakcji przy każdym kliencie, który się do niej zgłosił.

Oferty z dwóch rynków to więcej zadowolonych klientów i więcej transakcji.