Zaczynamy już wkrótce

primse

Już wkrótce rusza nowy system dla Pośredników i Deweloperów.

Jeżeli już teraz chcesz dowiedzieć się więcej o systemie skontaktuj się z nami!

PRIMSE.COM to innowacyjny portal łączący Deweloperów i Pośredników.

PRIMSE, skupiając najbardziej pożądane inwestycje deweloperskie z danego regionu, umożliwia Deweloperom szybkie uruchomienie skutecznego kanału sprzedaży, zaś Pośrednikom – prosty, efektywny i przejrzysty sposób przedstawiania klientom inwestycji z rynku pierwotnego.

Co nas wyróżnia ?

Jako jedyny tego typu system, PRIMSE został stworzony przez grupę doskonale znającą i zaangażowaną w różne segmenty działań biznesowych na rynku nieruchomości (pośrednik nieruchomości, agencja nieruchomości, deweloper, twórca oprogramowania dla branży). Dzięki temu PRIMSE łączy zaawansowaną, dostosowaną do wymagań rynku technologię –  z wiedzą i umiejętnościami. 

Jesteś Deweloperem ?

Gwarantujemy Ci wysoką jakość współpracy, dedykowanego indywidualnego opiekuna, przejrzystą umowę, transparentność działań oraz pełne wsparcie w obsłudze rozliczeń. Dzięki znajomości rynku pierwotnego stworzyliśmy szereg efektywnych i przydatnych funkcji, które ułatwiają prezentację oferty pośrednikom z całej Polski oraz ich klientom. Nie mnożymy formalności. Rozpoczęcie współpracy z PRIMSE jest naprawdę proste!

Jesteś Pośrednikiem ?

Gwarantujemy Ci wyłącznie aktualne oferty; przejrzyste prowizje i rozliczenia, szkolenia  z nowych inwestycji, dostarczające pełną informację o ofercie i jej atutach; szybki czas odpowiedzi na potwierdzenie zgłoszenia; wsparcie w sprzedaży (np. możliwość przygotowania ofert z brandingiem Twojej agencji, wsparcie opiekuna, a także inne narzędzia marketingowe ułatwiające sprzedaż). Stworzyliśmy system, który umożliwi Ci łatwy dostęp do ofert deweloperskich i wyłącznych ofert z rynku wtórnego. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my przeprowadzimy Cię przez cały proces rozpoczęcia współpracy.