Korzyści dla Pośrednika

Współpraca pośrednika z PRIMSE

Dlaczego warto?

PRIMSE to miejsce, które skupia najbardziej pożądane inwestycje deweloperskie z Twojego miasta. Serwis, w którym w prosty, intuicyjny i szybki sposób możesz zaoferować swoim klientom inwestycje z rynku pierwotnego. Taki jest PRIMSE.

TYLKO AKTUALNE OFERTY

Wiemy, co jest zmorą każdego pośrednika. To nieaktualizowane oferty w katalogach deweloperów. W PRIMSE stawiamy sobie jasny cel. Dzięki wsparciu dedykowanych opiekunów inwestycji dążymy do tego, abyś otrzymywał tylko aktualne oferty, które z pełnym przekonaniem będziesz mógł przesłać klientowi.

TYLKO AKTUALNE OFERTY

PRZEJRZYSTE PROWIZJE i ROZLICZENIA

PRZEJRZYSTE PROWIZJE i ROZLICZENIA

Stawiamy na przejrzystość rozliczeń. System PRIMSE jest zaprojektowany w taki sposób, aby pośrednik już od samego początku wiedział za ile pracuje i znał spodziewane wynagrodzenie po zrealizowaniu transakcji. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom rozliczenie wynagrodzenia następuje w klarowny dla Ciebie sposób.

SZKOLENIA Z INWESTYCJI

Nie dopuszczamy do tego, by Twój klient wiedział o inwestycji więcej od Ciebie. Z tego względu wprowadzenie nowej inwestycji jest poprzedzone szkoleniami, zarówno w formie stacjonarnej na inwestycji, jak i on-line. W PRIMSE nieustannie szkolimy współpracujących z nami pośredników dostarczając im pełną informację o ofercie i jej atutach. Dzięki temu pomagamy Ci w przekazywaniu rzetelnej wiedzy klientom.

SZKOLENIA Z INWESTYCJI

SZYBKI CZAS ODPOWIEDZI NA ZGŁOSZENIE

SZYBKI CZAS ODPOWIEDZI NA ZGŁOSZENIE

W PRIMSE dobrze wiemy, że długie oczekiwanie na potwierdzenie zgłoszonego klienta może być frustrujące i nie wpływa pozytywnie na relacje z nim. Dzięki wprowadzonym narzędziom skracamy do niezbędnego minimum okres oczekiwania na potwierdzenie zgłoszenia.

WSPARCIE W SPRZEDAŻY

W ramach PRIMSE przygotowaliśmy dla Ciebie wiele elementów pozwalających na prowadzenie dobrej komunikacji z klientami. Służy temu m.in.  możliwość przygotowania ofert z brandingiem Twojej agencji, wsparcie opiekuna, a także inne narzędzia marketingowe ułatwiające sprzedaż.

WSPARCIE W SPRZEDAŻY

WERSJA MOBILNA

WERSJA MOBILNA

Abyś mógł cały czas trzymać rękę na pulsie przygotowaliśmy  wersję mobilną systemu PRIMSE, która umożliwi Ci korzystanie z najbardziej potrzebnych funkcji na telefonie. Dzięki temu będziesz  miał pełną kontrolę nad procesem sprzedaży niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

FAQ

PRIMSE.COM jest systemem łączącym deweloperów i pośredników.  Jego istotą jest działalność oparta o znajomość uwarunkowań lokalnych rynków nieruchomości. Dzięki naszemu systemowi łączymy pośredników z inwestycjami deweloperskimi i umożliwiamy w ten sposób sprzedaż inwestycji z rynku pierwotnego.

Rozpoczęcie współpracy z PRIMSE.COM jest naprawdę łatwe. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na dole strony. Po wysłaniu zgłoszenia skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel, aby zaprezentować ofertę i podpisać umowę współpracy.

Umowę może podpisać każda zarejestrowana firma działająca w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i posiadająca z tego tytułu ubezpieczenie OC pośrednika.

W ramach umowy otrzymasz liczbę loginów odpowiadającą współpracującej z Tobą liczbie agentów.

Tak. Przewidzieliśmy wielostopniową strukturę agencji. Dzięki temu obecna agencja z jednym oddziałem nie będzie mieć problemu z korzystanie z PRIMSE.COM po uruchomieniu kolejnych oddziałów. Jednocześnie agencja mająca kilka oddziałów może sprawnie koordynować czynności poszczególnych agentów swojej sieci.

Po podpisaniu umowy przedstawiciel PRIMSE.COM zapewni wdrożenie. Szkolenia będą odbywać się cyklicznie, aby zapewnić szybkie wdrożenie dla kolejnych nowych agentów korzystających z systemu.

Zgłoś się do
PRIMSE